Sirds klapes

Tagad un tad, pieņemsim kādu latu kādam. Es centīšos to panākt, cik drīz vien iespējams. Es negribu skatīties šo personu manās acīs un kur vēl es dzirdu “Paldies!”

Šis brīdis vienmēr ir ļoti intīms. Gandrīz kā ieejot baznīcā. Piecās sekundēs es saku: atvieglojums un paliatīvā iedarbība. Laiks jau ir, par ko.

Vakar es devos uz Macdonaldu. Tas notika, ka kasieris izsniedza 15 vietā 4 latus. Es to sapratu tikai tad, kad es pie galda nogremdēja vēderu un pacēla savu elpu pirms pēdējā cīzeburgera. Es neatceros, kā ar tiem rīkoties.

Es esmu kratot manu sirdi atpakaļ uz panna. Viņa stāvēja tur. Meitene ar siltu “Mācekli”.

Mūsu saruna bija īsa. Es paskaidroju, ka saņēmu vēl vienpadsmit latus un viņa stuporu. Nāca kāds liels balts krekls un sāka pāriet uz kastīti. Tāpēc mēs stāvējām un domājām par katru no mūsu domas.

Meitene – esmu pasaules godīgākais vīrietis.

Man ir paveicies atskaitīt viņu naudu no meitenes algas, tad viņa droši vien sēdēs, skatītos kameru ierakstus 14 reizes pēc kārtas un 14 reizes atkārtotu – “Balsojiet, nikns …” – tāpat kā es veic katru reizi, kad to noņem. vējstikla recepte neautorizētam stāvēt un lasīt policista uzvārdu.

Izkāpjot no McDonald’s, es tūlīt dzēra trīs cigaretes. Es atcerējos draudzeni, kad es to pabeidzu. Dain

Jaungada 2000.gadā, Dainis sēdēja pie datora un ļoti daudz gaidīja uz viņa pieres, vai kaut ko par darbu, kā rezultāts Y2K. Es to izlasīju savā emuārā.

Šogad “Zemes stundā” viņš nokrita rubīns uz visu dzīvokli, un pēc tam ilgu laiku viņš brauca cauri logu Purvciema ainavai – meklē acu, kur kāds joprojām glābj Zemes atmosfēra. Es arī iepazinu viņu no sava emuāra.

Dainis vienmēr ir bijis visu līdzekļu piesaistīšanas veids visos pasaules procesos un pasaules glābšanā. Akcijas, jauniešu forumi, sabiedrības, zaļie karotes un zilie karogi. Viņš ir visur, kur tas ir sociāli atbildīgs par pozitīvas domāšanas jauniešiem.

Ar Daini es nesapratu nesen. Kaut kā es neredzu sevi šādai sirdsapziņai uz cilvēka fona.

Es smēķēju vēl vienu cigareti un nolēmu zvanīt.

– Damn, kā tu esi? Jūtaties pilnīgi Chuck Norris vai Gibson? Domājiet, ka jums ir arī viss, kas attiecas uz cieņu un bean sievieti?

– kas? ES nesapratu…

– Ticiet man, Āfrikā visi ir netīrumu apakšā, lai jūs vienu reizi gadā sagrieztu lampu, pēc tam sakoptu internetā – cik neparasta bija atpūsties tumsā. Un jūs varat ievietot savas sociālās aktivitātes aizmugurē. Tu esi apavu cauruļvads. Iet uz mežonu savākt mežā! Un neliecieties nevienam. Nenoņemiet savas emuārā atsauces vai kā jūs saucat par viņu sūdi. Tas būs labāk visiem.

Ielieciet klausuli un atcerieties Ruth no trešās pakāpes. Es nekad neesmu atrisinājis nevienu meiteni, bet tajā laikā kaut kā neveiksmīgi nolīdzināja viņus aiz maisi un satricināja. Ja vien nezinu, kur Ruta ir tieši tagad … Es nopirksim viņai jaunu maisu, ja viņa grib. Ar zebru kā bija.

Author: Kārlis Vasiļjevs

Čau, esmu Kārlis. Man ļoti patīk teikt, ko domāju, tādēļ izveidoju Brīvamute.lv, un tā ir domāta visiem tiem, kuriem arī patīk izteikties brīvi.