Kas notiek pirms randiņiem?

Kā sieviete gatavojas datumam?

Pirms trim dienām tika pārbaudīta bikini zona. Izlemj ietaupīt naudu, ņemt pinceti rokās. Pēc divām stundām nolemj skūt. Pusstundu mēģina atlaist kaklu.

Sākot māju. Aizsalst. Notīriet ledusskapi. Atlaidiet atkritumu vēlreiz. Vannas flīzes ir sakrautas (“tā var tikt atspoguļota!”). Slēpj tonizējošos krēmus, lai cilvēks tos nesajauc ar dušas želeju. Slēpj skuvekļus un tamponus. Mazgājiet gultas veļu un dvieļus. Ielieciet lavandas aromterapijas eļļu vietā mīkstinātājā (“smaržot kā vecmāmiņu laukos”).

FHM numurēšana uz tualeti (“jo viņa ir normāla un sapņo par seksu ar seksīgu blondu meiteni trešajā”). Kad paskatās nedaudz, kad runa ir par balstu palielināšanu no brillēm. Konfigurē visu ar logu, kas jātīra, un ir jāuzņem.

Slēpj visus Damien Rice un Alanis Morriste diskus. Pink Floyd kolekcija un Johny Cash vislabākie ir iestatīti uz priekšu, it kā “nejauši nokrita”.

Gultā ievietojiet vienu Remarque grāmatu un īpaši iegādātu Franka numuru (“Tā kā klubs jau sen ir komercializēts un Rīgas laiks ir tikai kosmisks vinnikas filozofs”). Aiz gultas viņa ņem grāmatu par pārpasaulīgā ideālisma sistēmām un visiem Alan un Barbara Pizas latviešu grāmatām. Kaut kur paslēpiet prezervatīvus. Salvetes salikšana (“tipa, es naktī raudāju spilventiņā”).

Lasiet e-sports jaunākajiem Dinamo Rīga rezultātiem. Vārtsargu un galvenā trenera vārds ir ierakstīts lapā.

Piesakieties porno vietnē. Skatiet pāris video. Mēģina atdarināt stentu, ko esmu redzējis, un nogurst no tā. Es esmu četrkāršojies, es skatos aktrise acis un kustības. Padomājiet par ģēnija mārketinga ideju, ka jums vajadzētu izdot Sex Sound / Izklausās kā jūs nākat karaoke kolekciju. Reģistrējies ideja.

Iepriekš aiziet uz galantērijas veikalu. Šeit jūs pērkat šādas preces:

-) divas zobu sukas – viena sarkana, otra zila.

-) zobupastu (“nedomājiet, ka tas ir pipari, jo piecas pēdējās caurules nospiež pēdējās atliekas”).

-) divu veidu prezervatīvi – ar rievām (“jo viņa zina, ko grib”) un melnās krāsās (“tie būs ļoti tuvu melnā zīda korsetei un zeķu mežģīņu malai”).

-) Pērciet Pure Cashmere (“baudīt prieks un maigu dzīvi kopā ar sievieti”), nevis tautas granātābolu skrubi.

-) jauns skropstu tušu, lai izvairītos no pandas acs efekta no rīta, kad zem acīm novietotā zeme ir neredzami ieēnota ar siekalām, un tad tas ir vēl neuzkrītošāk noņemts ar segas stūri.

Iepriekšējā dienā viss dzīvoklis sadedzina aromātiskās sveces. Lai padarītu to ne pārāk uzmācīgu, bet izbaudiet aromātu. Vēlams vaniļas / kanēļa, jo viņi viņam atgādinās par patīkamu smaržu, kad viņas māte gatavo pīrāgus Ziemassvētku laikā.

Mēbeļu masa tiek ielejama radiatoros, jo pēc tam tā smaržo pēc “tīrības”.

Pārbaudiet attēlu albumus. Slēpj visus biezākos attēlus, attēlus ar sago matiem un sauļošanās saunas darbu attēlus. Attēli ar pirmajiem tiek novietoti sarkanā aploksnē starp albuma lapām.

Žāvētas rozes, kuras kolēģi uzrāda 8. marta pēdējā dienā (“liekam viņam domāt, ka kāds to regulāri uzliek rozes … hi …”), ir redzams.

Lietainā dienā ledusskapis tiek uzkarsēts ar ēdienu. Viss iespējamais, maks. 20Ls. Ieskaitot pienu (“pats par sevi visu laiku kaloriju skaits”). Arī nopirkt cukuru (“tagad mājās ir baltā nāve, bet sākumā viņam nepiemīt savas tiesības”). Tāpat nopirkt 2 pudeles no spēcīgākā sarkanvīna un 0,3 l degvīna, ja tas negraut neko fermentējošu (“pirms kāda laika tas tika nopirkts par kompresēm”). Nolemj pārbaudīt, vai jūs joprojām dzerat. Izdzeriet vienu gepardu.

3 stundas pirms dienas, kad tā parādās, lai izbalinātu matus (“blondie vīrieši draugi vairāk”). Mati kļūst dzelteni. Sūkņi sāk izkļūt no stresa.

Pirms stundas pirms dienas viņa saprot, ka nekas nav jācenšas, jo maza ziemas riepa sēž ap siksnas jostām un krūšturis velk neglītiem augšstilbiem uz muguras.

Padarīt tonizējošu krēmu uz sejas. Arī uz pārgatavotas bikini zonas. Arī starp krūtīm dabiski skatīties uz visu.

Mākoņu smarža izkliedējas un izkļūst no tā (“tas bija kaut kur lasāms, galīgais triks!”). Es esmu aplaupīt un gandrīz izietu.

Runā un jau vēlu, raksti sms, ka ir sastrēgumi “biedējošā satiksmē Rīgā”.

Atbrīvoties no naudas uz ceļa, ja tas nav cilvēks zvanīt.

Mēģina izskatīties laimīga, pārliecināta, salda un gudra sieviete.

Kā cilvēks gatavojas datumam?

Noslaukot seju (“jo viņš ir īsts vecs vīrs”)

Nopirkt prezervatīvus, tiem, kuriem ir reklāmas atlaide (“viņš parāda, ka viņš iemācīs jums rūpēties par ģimenes budžetiem”).

Zvana uz sievieti. Tikai tā, ko viņa dzer. Pērciet to, ko pārdevējs sniedz.

Jādara kaut kas cits, bet tas nebija iespējams izdomāt.

Author: Kārlis Vasiļjevs

Čau, esmu Kārlis. Man ļoti patīk teikt, ko domāju, tādēļ izveidoju Brīvamute.lv, un tā ir domāta visiem tiem, kuriem arī patīk izteikties brīvi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.