Hēlija baloni

Hēlija baloni ballītēm un ikdienai

Hēlija baloni ir kļuvuši par iecienītu dāvanu un rotājumu gan dažādos svētkos, gan ikdienā, jo tie pieejami ar krāšņiem dizainiem, dažādās krāsās un formās. Ar hēliju pildītie baloni, atšķirībā no parastajiem baloniem, spēj turēties gaisā un lidot, tādēļ lieliski kalpo, kā telpu dekorācijas.

Hēlija balonu izmantošana

Hēlija balonus visbiežāk izmanto tematiskās ballītēs un dzimšanas dienās, taču tie vienlaikus var būt gan lieliska dāvana, gan dekorācija telpām un pasākumiem. Turklāt daudzviet pieejama arī hēlija balonu apdruka, kas ļauj izveidot personificētus, unikālus balonus īpašiem dzīves notikumiem. Ne velti šie baloni kļuvuši par iecienītu dāvanu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Baloni – dāvana svētkos

Tā kā hēlija balonus var izgatavot dažādos izmēros un krāsās, tos var lieliski izmantot dāvanas noformēšanai. Pēdējo gadu tendences rāda, ka visiecienītākie ir hēlija gāzes baloni ciparu formā, jo, piemēram, dodoties uz bērna 5. dzimšanas dienu, tiek dāvināti baloni piecinieka formā. Tāpat ļoti iecienīti ir baloni, kas veidoti ar populāru pasaku vai multiplikācijas filmu varoņiem, piemēram, baloni ar princeses Elzas attēlu no multiplikācijas filmas “Ledus sirds”.

Baloni telpu noformēšanai

Krāsaini baloni ar hēliju tiek izmantoti arī dekorāciju veidošanai, piemēram, kāzās, tematiskās ballītēs un citos svētkos, jo tos var izvietot gan pie griestiem, gan piestiprināt pie grīdas vai sienām, kā arī izveidot arkas un virtenes, radot pasakainu noskaņu jebkurā vidē. Turklāt pasākuma beigās tos var izmantot svinīgā ceremonijā, kopīgi palaižot balonus debesīs un ļaujot tiem aizlidot.

Balonu iegāde un izgatavošana

Šobrīd hēlija baloni Rīgā ir pieejami dažādos veikalos un salonos, kur tiek piedāvāta dāvanu saiņošana, taču, ja iegādājaties visu nepieciešamo aprīkojumu, balonu piepildīšana ar hēliju iespējama arī mājas apstākļos.

Hēlija balonu iegāde

Lēti hēlija baloni šobrīd atrodami dažādos tirdzniecības centros un veikalos, jo, pateicoties to popularitātei un izplatībai, balonu cenas ir salīdzinoši zemas. Parasti hēlija balonu piepūšana tiek veikta pēc pasūtījuma, taču ir arī virkne veikalu, kur varat izvēlēties jau uzreiz gatavus balonus, turklāt tie pieejami pat interneta veikalos ar iespēju saņemt tos ar piegādi uz mājām.

Balonu piepūšana mājās apstākļos

Lai gan hēlija baloni cenas ziņā ir izdevīgi un lēti, ja nepieciešams liels skaits balonu vai regulāri tos izmantojat dažādiem pasākumiem, tad varat tos izgatavot arī mājas apstākļos. Lai uzpildītu balonus ar hēlija gāzi, nepieciešams:

  • reduktors jeb spiediena pārveidotājs;
  • izturīgi baloni (var būt arī vairākas reizes lietojamie);
  • hēlijs baloniem.

Parasti hēlija gāzi var iegādāties vai iznomāt tajās pašās vietās, kur tiek piedāvāta hēlija balonu uzpilde, kā arī pie oficiālajiem tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties hēlija gāzi dažādos tilpumos. Ja hēlijs nepieciešams tikai vienam pasākumam, tad varat izmantot arī hēlija nomas pakalpojumus vai iegādāties to pavisam nelielos tilpumos. Piemēram, lai uzpildītu 100 balonus, nepieciešami aptuveni 10 litri hēlija, kas izmaksā ap 70 eiro. Ja pirksiet 100 hēlija balonus atsevišķi, tas izmaksās 150 eiro, tādējādi pie lieliem daudzumiem hēlija balonu izgatavošana pašu spēkiem ir daudz izdevīgāka.

Ja arī Jūs drīzumā plānojat rīkot vai apmeklēt kādu pasākumu, ir vērts apsvērt hēlija balonu izmantošanu svinīgas atmosfēras radīšanai, jo tie lieliski iederas visos svētkos. Mazuļa piedzimšana, jubileja, kāzas vai izlaidums – tie ir tikai daži no svētkiem, kuros hēlija baloni iederēsies jebkuros apstākļos.